Moda

Yazlık Elbiselerde Çiçek Karnavalı

Baharın habercisi, yaz aylarının en güzel detayı çiçekler bahçelerden şehrin sokaklarına, ofislere, evlere ve nihayet kıyafetlere taşınıyor… Renkli ve eğlenceli yaz’ın gönlümüzdeki yerini bilmeyen yok; peki çiçeklerin dokunduğu yeri güzelleştirici etkisi olduğunu bilmeyen var mı? Araştırmalar, çiçeklerin mutluluk üzerine ani bir etkisi olduğunu gösteriyor. Daha neşeli, pozitif ve mutlu insanlar oluveriyoruz. Moda otoriteleri de bu gerçeği öğrenmiş olmalı ki, 2017 ilkbahar/yaz koleksiyonlarının iddialı deseni olarak podyumlarda, moda dergilerinde ve vitrinlerde yerini aldı çiçekler. Kıyafetten çantaya, ayakkabıdan aksesuarlara kadar her yere sıçramış durumda olan çiçekler, yazın en güzel parçası olan elbiselerde bir başka güzel… Tiril tiril, uçuş uçuş rengarenk çiçekli tesettür elbise modelleri bırakın fethetsin gardırobunuzu! Yaz’ı, yazın renkli ruhuna uygun yaşamak lazım. O halde, sezonun en trend desenini soranlara cevabımız hazır: Renkli çiçekler!…

Renklerin pozitif enerjisine teslim olmamız için bahanemiz hazır: Çiçekli desenler… Allday’in canlı, renkli ve taze yaz koleksiyonun en güzel parçalarından çiçekli tesettür elbise çeşitleri, kollarındaki volan detayları, etek ucu ve göğüs bölümünde yer alan minik fırfırları ve püskülleri ile harika bir uyum yakalıyor. Özel günlerinizde tercih edeceğiniz çiçekli elbise kombininiz ile hem enerjik hem de romantik bir stil oluşturabilirsiniz.

Çiçekli Tesettür Elbise Modelleri

firfirli-elbise-min

çiçekli tesettür elbise

etek-ucu-firfirli-elbise-min

Bir yaz klasiği olan çiçeklerin tesettür giyim modasını ele geçirdiği gerçeğini kabullendik, gardırobumuzdaki çiçekli elbiselerin sayısını çoğalttık ve yaz stilimizde floral etkinin gücünü artırdık.

[sliderpro id=”36″]

Çiçekli tesettür elbise modellerinde çoğu zaman farklı desenlerin bir arada olduğu tasarımları da görüyoruz. Yazın yıldızı çiçekli desenler zarafetini ve romantik yorumunu çizgilerin dinamik etkisiyle birleştirirken, puantiyenin retro havasına biraz renk ve eğlence katmaktan da oldukça memnun…?

cicekli-elbise-min (3)

Nakışsız Yaz Mı Olur?

Yazlık elbiseleri yeniden yorumlayan çiçeklerin nakışlı işlemelerle birleşmesi herkesi kıskandıracak elbiseleri ortaya çıkardı. Severek giydiğimiz elbiselerimizin ayrılmaz parçası oluveren nakışın zarif ve romantik çiçeklerle yolu iyi ki kesişti… ?

nakisli-elbise-41346_15017522360-1000-min

islemeli-kusakli-elbise-min

çiçekli tesettür elbise

astarli-nakisli-elbise-min

Allday tesettür elbise koleksiyonundan uygun fiyatlı yazlık çiçekli elbise modellerini incelemeyi unutmayın! Tek tıkla vereceğiniz siparişlerinize kapıda ödeme kolaylığıyla sahip olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: STİL NOTU: PEMBENİN YÜKSELİŞİ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı