KombinlerModa

Tek Bir Tunik ile Üç Farklı Tarz

Herkesin dolabında muhakkak kurtarıcı parçalar dediğimiz ürünlerden yer almaktadır. Kurtarıcı parça olarak nitelendirdiğimiz bu ürünler, birden fazla tarza hitap edebilen, farklı eşleşmeler yaparak bizlere onlarca kombin yaratma fırsatı sunan ve her haliyle iyi görünen ürünlerdir. Nasıl bir kombin yaratmak istersek isteyelim zevklerimize eşlik eden bu parçalar tam olarak nitelendirildiği gibi hayat kurtarır. Hızlı bir şekilde evden çıkmanız gereken durumlarda da tarzınızı muhafaza edeceğinizden emin olduğunuz bu parçalar yaşamınızı kolaylaştırır.

Burada Allday tarafından üretilen kurtarıcı bir parça dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor.  Kolları nakışlı tunik dört mevsime uygun kumaşı sayesinde her an size uyum sağlarken şıklık ve rahatlığı da bir arada hissettiriyor. Bu ürün ile beraber yaratabileceğiniz farklı tarzlardan ve tesettür kombinlerden bahsedeceğiz. 52010arbn ürün kodunu kullanarak allday.com.tr adresinde bu ürünü inceleyebilirsiniz.

Eşofman Rahatlığında Şıklık İçin Keten Pantolonlar

Yüksek bel özelliğine sahip keten dediğimiz bu pantolonlar giydiğinizde öyle rahat ki adeta eşofmanınızla geziyormuşsunuz gibi bir his yaratıyor. Ancak gel gör ki bu kadar rahat hissettiren bu ürün doğru kombinlendiğinde iddialı ve tarz sahibi olduğunuzu gözler önüne serecek kadar da iyi görünüyor. Kolları nakışlı tuniğin herhangi bir rengi beraberinde kullanacağınız keten pantolonlar ile içerisinde çok rahat ettiğiniz bir kombin oluşturduğunuzu hissedecek tabi aynaya baktığınızda bu rahatlığın beraberinde iddiasını koruyan bir tarz yarattığını fark edeceksiniz. Evden çıkmadan önce keten pantolonların vazgeçilmez parçası olan ve havalı tarzınıza en başarılı uyumu sağlayacak spor ayakkabıları giymeyi unutmayın. Günlük yaşamınızın her anına eşlik eden rahat ve şık bir kombin yarattığınızdan şüpheniz olmasın.

Eteklerin Ahenginden Vazgeçemeyenlere

Kolları nakışlı tunik 113,5 cm ürün boyu sayesinde eteklerle kombinlemeye oldukça uygun. Rahat kalıbıyla alt kısımlarında uçuş uçuş bir görünüme sahip olan bu tuniği Allday’in onlarca etek modeli arasından biriyle kombinleyebilirsiniz. Ancak özellikle kalem eteklerle yapacağınız kombinin bu ürün ile yakalayacağı uyum tartışmasız çok hoş bir görünüm yakalayacaktır. Spor ayakkabılarla veya babetlerle spor-şık bir görünüm yaratabilir isterseniz daha şık ve çarpıcı bir görünüm için topuklu ayakkabılarla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Şık Görünümden Bir An Olsun Ödün Vermeyen Kumaş Pantolonlar

Kumaş pantolonlar nasıl bir kombin yaparsanız yapın şıklığınızı muhafaza eden parçalardır. Allday’in farklı renk ve modellerde kumaş pantolonlarından tarzınıza hitap eden bir ürün ile kombinleyeceğiniz kolları nakışlı tunik, hiç şüphesiz kumaş pantolon sevenler için beğenilen bir parça olacaktır. Özellikle salaş tasarımı beraberinde dar paçalı bir kumaş pantolon kullanarak ve bunu iddianızı ortaya koyacak topuklu ayakkabılarla kombinleyerek birbirinden farklı her ortama ayak uydurabilecek bir tesettür kombin oluşturmuş olacaksınız. Bu kombinle işe gidebilir, arkadaşlarınızla eğlenmeye çıkabilir, keyifli bir davete katılabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı