#GüncelKombinlerModaTrendYaşam

Sweatshirt Kombin Önerileri

Gerek rahatlığı gerekse de şıklığıyla hepimizin sevdiği sweatshirt mevsimi geldi. Sonbahar, kış hatta bahar aylarında bile giydiğimiz sweatshirtler rahatlığı seven herkesin kombinin bir parçası durumunda. Cool görünmeyi seviyorsanız sweatshirtler her kombinde imdadınıza yetişen kıyafetlerdir.

Birçok kalıp ve renkte bulabileceğiniz sweatshirtler her türlü ortama uyum sağlayabilme özelliği taşırlar. Ayrıca özellikleri sebebiyle de kolay bir kombin yapabilirsiniz. Şıklığı ve rahatlığı aynı anda yaşamak istiyorsunuz ama bunu sweatshirt giyerek nasıl başarabileceğinizi bilmiyor musunuz? Şimdi bundan bahsedelim.

Tesettür Giyimde Sweatshirt Modası

Sanılanın aksine sweatshirtleri tesettür kıyafetleriniz ile de kombin yapabilirsiniz. Hem topuklu ayakkabılarınızla hem de çizme ya da spor ayakkabılarınızla kombin yapabileceğiniz sweatshirtler şıklığınıza şıklık katar. Son yıllarda tesettür giyimler moda olunca tesettür kıyafetlerde sweatshirt giymek de moda olmaya başladı.

Birbirinden farklı renklerdeki sweatshirtler uzun feracelerle ve şallarla rahat bir şekilde kombin yapılabiliyor. Kalın giymeyi sevmiyorsanız ya da mevsime uygun olarak hem sizi üşütmeyecek hem de rahat bir gün geçirtecek bir kombin yapmak istiyorsanız sweatshirtler tam manasıyla size göre.

Tesettür Giyimde Sweatshirt Nasıl Kombinlenir?

Sweatshirtleri kombin yapmanın birçok yolu var. Örneğin yeşil bir kombin yaparak hem spor hem de klasik bir görünüm elde edebilirsiniz. Son sezonda oldukça yaygınlaşan asker yeşili kıyafetler tesettür giyimlerde de yerini almış durumda. Eskiden sadece askerlerin ya da küçük bir kesimin giydiği bu renkle artık birçok kadın kombin yapıyor.

Asker yeşili bir sweatshirt almanızın ardından ona toprak rengini taşıyan tonlarda ya da siyah renklerde kıyafetler ekleyebilirsiniz. Eskiden tek renk giyimler pek sevilmezken artık bunun tersi bir durum söz konusu olduğu için dilerseniz üstünüzde asker yeşili sweatshirt giydikten sonra altınıza daha açık tonlarda bir yeşil pantolon giyebilirsiniz.

Bir sonraki kombin önerisini modayı tam anlamıyla takip etmeyi sevmeyen kadınlar için söylüyoruz. Bu kombinde birbirinden çok farklı renkleri bir arada kombin yapabilirsiniz. Böylelikle belki de yeni bir moda başlatırsınız, kim bilir? Bir diğer önerimiz ise üzerinde slogan baskılarının olduğu sweatshirtler.

Bu kombinde sweatshirt altına yüksek bele sahip eteklerini giyebilirsiniz. Pantolonlar kullanılan bir başka kombin çeşidinde ise sweatshirt altına paçaları gayet bol olan pantolonlar seçebilirsiniz. Tüm bu kombinler arasında seçim yapmak size kalmış. İçinde bulunduğumuz moda sezonunda herkes kendi sezonunu yaratacak gibi duruyor.

Sweatshirtler Elbise Haline Nasıl Gelir?

Sweatshirtler şimdiye dek kısa olarak kullanılsa da her geçen yıl daha farklı modalar çıkıyor. Modaların değişimine sweatshirtler de uyuyor diyebiliriz. Yeni model sweatshirtler arasında oldukça uzun olanları da bulunuyor. Bu tip sweatshirtlerin altına uzun bir çizme giyerek kombin yapabilirsiniz.

Birçok renk ve desende üretilen bu sweatshirtler de diğer kısa olanlarında olduğu gibi oldukça şık duruyor. Ön ve arka tarafı yanlarına göre daha uzun olan bu sweatshirtler ile uzun çizme giydiğinizde sweatshirtü bir elbise gibi kullanabilirsiniz.

Son yıllarda birçok ünlünün sadece sweatshirt giyip altına çizme ya da ayakkabı giyerek kombin yaptığı zaten görülüyordu. Artık tesettürlü bayanlar da sweatshirt altına uzun çizmelerle hem kapalılıklarını koruyabilir hem de şık görünüme kavuşabilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı