#GüncelModaTrend

Sonbaharın Gözde Rengi Toprak

Sonbahar yağmurlarının ülkemizde yavaş yavaş kendini hissettirmesi kimilerini hüzne boğarken kimilerini derin bir huzura sürüklüyor. Yapraklarını döken ağaçlar, uyandığınızda gördüğünüz küçük yağmur damlaları mevsim değişimini hem bizlerde hem de doğada yaşattığı duygu ve değişimleri en dingin şekilde hissediyoruz.
Bu değişim bazen fark etmesek bile bizleri de bir şekilde etkiliyor. Giydiklerimizden, yediklerimize, izlediklerimizden dinlediklerimize hayatımızın her anında sonbaharın yansımalarını seyretmek mümkün.
En derin değişimi yaşayanlardan biri de gardıroplarımız oluyor. Yaz günlerinin canlı renklerinin yerini daha sakin renkler alıyor. Daha koyu tonların kombinelere hakim olmaya başladığını düşünsek de bu sonbahar renklerinin ruhumuza dinginlik kattığını itiraf edebiliriz. Kim bilir belki de bu dinginliğin kaynağı sonbaharın önce ruhumuza sonra gardıroplarımıza işlemiş olmasıdır.


Hiç kuşkusuz bu mevsime en çok yakışan ve onunla bütünleşen renk toprak rengidir.
Kıyafetlerimizde yerini alan bu renk aslında doğadan bir parça bulduğumuz için bu kadar kıymetli. Bu mevsimle beraber büyük değişimlere ev sahipliği yapan, yağmurlarla ıslanıp mis kokusunu çevresine yayan, yapraklarla örtünen topraktır. Bu mevsim ile bu kadar ahenk içerisinde olan toprak renginin tesettür kombinelerimizde yer almamasına imkan yok elbette.Üstelik oldukça fazla renk ile ideal uyumu yakalaması, modeli fark etmeksizin hangi tasarımı giyecek olsanız yarattığı özenli duruş sayesinde bizleri daha da cazip bir renk olduğunu düşünmeye itiyor.
Sonbaharın ayak seslerini tasarımlarına özenle taşıyan Allday tarafından toprak tonlarının birbirinden farklı tasarlanmış pek çok ürün üzerinde kullanıldığını görüyoruz. Bu sonbahar tunikler, pantolonlar, elbiseler, gömlekler, trikolar gibi aklınıza gelebilecek her modelde toprak tonlarının hakimiyetini sezeceğiz ve bu parçalarla kombin yapmayı seveceğiz. Siyahtan yeşile, ekrudan sarıya toprak rengindeki ürünlerinize eşlik edebilecek renklerin skalası oldukça geniş. Tabii bu da daha fazla kombin seçeneği anlamına geliyor.
Bu sonbahar havasını ve yine bu mevsimle bütünleşmiş toprak rengini tesettür kombinelerinize yansıtmak için allday.com.tr adresini ziyaret ederek yeni fikirlere sahip olabilir, son moda parçaları gözlemleyebilir, tarzınızla bütünleşen ürünleri satın alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı