KombinlerModaTrend

Siyah-Beyaz Stilin Gücü

Moda tarihi boyunca yaşamın her anında değişim devam etmiş, her sezon birbirinden farklı tarzlar ve farklı renkler ön plana çıkmıştır. Elbette zaman zaman geleceği yakalama gayretine girilmiş zaman zaman geçmişten gelen tekrarlar yaşanmıştır fakat yenilik baki kalmıştır. Bu devinim içerisinde geçmişten bugüne hiç eskimeyen, trend olmaktan çıkmayan, modanın vazgeçilmez parçalarından biri siyah ve beyaz uyumudur.

Alışverişe çıktığınızda siyah ve beyaz ürünleri, hiç fark etmeden bile yoğun şekilde tesettür kombinlerinizde kullanıldığınızı görmeniz mümkün. Çünkü bu parçaları giydiğinizde aynaya yansıyan görüntü her daim iddiasını korur. Ancak yalnızca müşteriler kombin yapmak için kullanmıyor, aynı zamanda üreticiler tek bir ürün üzerinde siyah ve beyaz uyumunu kullanmaktan geri kalmıyor. Hem bu kadar bilinen olup hem de bu kadar tarz görünümü sağlaması elbette bu uyumun şaşırtan bir yönü. Kimsenin aklına gelmeyecek bir fikir değil bu uyumu yakalamak. Ama ne ile kombin yaparsanız yapın garanti şıklık sağladığını da yadsıyamayız. Belki de tam bu sebeple hem müşterinin hem de üreticinin vazgeçilmezlerinden oluyor.

Siyah ve beyaz uyumu dediğimizde elbette yalnız düz modellerde kullanım gelmemeli aklınıza. Evet, düz renklerin çarpıcılığı aşikâr fakat bu uyum çiçekli desenlerde, geometrik desenlerde ve özellikle puantiyede sıklıkla tercih edilmesiyle beraber tercih edenleri memnun etmekten vazgeçmiyor. Her kategoride bulunan üründe üretimini gördüğümüz siyah beyaz uyumu haliyle dolaplarda da sıklıkla bulunuyor.

Bu uyum sayesinde tesettür kombin yapmak oldukça kolay ve güvenilir bir liman haline geliyor. Maskulen bir tarz yaratmak isteyen birinin bu renklerde kullanacağı bir tunik ve pantolon kombini işini kolayca görecektir. Yahut bu uyumun yansıdığı desenli pantolonlar ile salaş havasını muhafaza etmek isteyenler tarafından tercih edilirken üzerinize alacağınız tek parça bir hırka veya geometrik desenli elbiseler tarzınızda sahip olduğunuz iddianızı korumanızı sağlayacaktır.

Kısacası onlarca yıldır moda dünyasında vazgeçilemeyen ve güvenli liman diye tabir etmekten çekinmediğimiz siyah beyaz uyumu, önümüzdeki yıllar boyunca popülerliğini, güvenilirliğini ve iddiasını koruyacak gibi gözüküyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı