Moda

2017 Yaz Trendi: Renkli Camlı Gözlükler

Kimi zaman güneşten koruma işlevi bir yana bırakılan güneş gözlükleri, kombinlerimizi ön plana çıkaran, stilimize şıklık katan ve cool duruşumuzu tamamlayan vazgeçilmez aksesuarlar olarak yerini alır dolaplarımızda. Öyle bir tane de yetmez üstelik, isteriz ki her kıyafetimize uyumlu bir tane dursun şöyle şurada… Her sezon kendini yenileyen, sürpriz renkler ve tasarımlarla karşımıza çıkan yazın müjdecisi güneş gözlükleri, 2017 sezonunda yazlık stilimize rengarenk ve cool bir hava katıyor. Biz renklerin kardeşliğine inanıyor ve tüm renklerini seviyoruz gözlüklerin. Eyy havamızı değiştiren renkli güneş gözlükleri, iyi ki geldiniz de sezonun baş köşesine oturdunuz…?

Onda, Bunda, Şundadır… ?

2017 güneş gözlüğü modelleri arasından şüphesiz en dikkat çekeni ve en eğlencelisi renkli camlı güneş gözlüklerini pek çok ünlü isimde görmüşsünüzdür. Tabi biraz da onların etkisiyle, kısa bir süre içerisinde listenin ilk sıralarına tırmanan renkli gözlükleri o kadar sevdik ki, bir de bakmışız birden fazla renkte camların olduğu bir güneş gözlüğü koleksiyonunuz olmuş. Sarıdan maviye, pembeden kırmızıya neredeyse her rengin kullanıldığı güneş gözlüklerinden sezon trendi sarı gözlükleri ise daha çok sevdik sanki. Sokak modasını mercek altına aldığımızda farklı tasarımdaki gözlüklerin mutlaka sarı camlısına rastlarız. 2017’nin sarı camlı güneş gözlüğünü bu kadar çok sevmesi belki de sarının, canlı renklerle ve toprak tonlarıyla müthiş bir uyum sergilemesindendir, ne dersiniz?

gunes-gozlukleri

petek-model-gunes-gozlugu

 

Renkli Mi Renkli Güneş Gözlükleri

Günümüzü renklendiren, kombinlerimizin enerjisini yükselten ve tarzımızı tamamlayan her renk güneş gözlüğünü seviyoruz demiştik. Bu yazın trend alarmı renk karnavalı! O halde biz de hakkını verelim ve kombinlerimizde renk kullanırken cimrilik yapmayalım…?Hadi, şimdi Allday’in renkli gözlük kategorisinden seçtiğim güneş gözlüklerine bir bakalım.

[sliderpro id=”33″]

 

Vazgeçemiyoruz: İlle de siyah…

2017 güneş gözlüğü trendi renkli camlara eşlik eden ve bu sezon olduğu gibi aslında her sezonun favorisi olan siyah camları da unutmadım. Siz de benim gibi siyahın yeri ayrı diyenlerdenseniz bu modeller hoşunuza gidebilir.

renkli güneş gözlükleri

İkonik gözlükler listesinde ilk sıralarda yer alan kedi gözlüğü Audrey Hepburn ile tanıdık.

gunes-gozlugu-cesitleri

Geometrik etki yalnızca kıyafetlere değil, güneş gözlüklerine de taşındı.

petek-model-gunes-gozlugu

Daha tarz, daha cool görünmek tek parçayla da mümkün…

güneş gözlükleri

Allday’ in bayan güneş gözlüğü kategorisinden diğer modellerimizi inceleyebilir ve sezon trendlerini takip etmek için Moda kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı