#GüncelModa

KAMPÜSE DÖNÜŞ ZAMANI

Bütün ülkeyi okula dönme telaşı sardı desek hiç abartmış olmayız. Büyükten küçüğe her öğrencinin yeni eğitim dönemi ile ilgili heyecanları var. Ancak aileler bu heyecanı daha dorukta yaşıyor diyebiliriz. Özellikle ilkokula, liseye veya üniversiteye ilk defa gidecek olanlar yani kısacası hayatında ilk kez deneyimleyeceği ortamlara giren öğrenci ve aileler oldukça heyecanlı ve telaşlı bir hazırlık içerisine girdik.

 Bu telaşlar içerisinde en büyük yere sahip olan okul kıyafetleri oluyor. İlköğretim ve lise öğrencileri genellikle okulları tarafından belirlenen kıyafeti giydiğinden bu telaş onları es geçiyor. Gel gelelim üniversiteliler için durum pek öyle değil. Çünkü dolaplarında yer alan ve kendi zevklerini yansıtan kıyafetlerle kampüse dönüyorlar ve zorunlu giyilmesi gereken tek tip kıyafet uygulaması yok. Kıyafet telaşları epey büyük bu yüzden. Bulundukları yaş aralığı dolayısıyla kıyafetlerine oldukça önem gösterdiklerini görmemek elde değil. Tarzını konuşturmak isteyen, bütün bir yıl giyeceklerini şimdiden hazır etmek isteyen, dolabını kampüse hazırlayan, eksiklerini gidermekle uğraşan öğrenciler derin bir çaba içerisinde.

 Bu çabayı kolaylaştırabilmek adına Allday tarafından allday.com.tr adresinde bir köşe oluşturuldu. ‘Kampüse Dönüş Başladı’ sloganıyla siteyi ziyaret ettiğiniz ilk an gözünüze çarpacak olan bu köşede özellikle kampüs hayatını yaşamakta olan gençlerin sıklıkla tercih ettiği kategoriler oluşturulmuş. Sweat, gömlek, trenç-kap, basic modeller, jean modeller, sneakers, sırt çantası, şal modelleri olmak üzere sekiz farklı gruba ayrılarak ziyaretçilerinin hizmetine sunulmuş bu bölümde, üniversiteli gençlere yönelik, her tarza hitap edebilecek birbirinden farklı pek çok ürünü bir arada bulabilmenizi kolaylaştırmak hedeflenmiş. 

Kampüse dönmeye hazırlananlar, kampüs yaşamı içerisinde sıklıkla kullanılan ve dolapların vazgeçilmezi haline gelen ürünleri, kurtarıcı parçaları, ister şık ister spor tasarımları kısacası her ihtiyaca cevap verebilecek Allday ürünlerini allday.com.tr adresinde yer alan bu bölümden inceleme fırsatı yakalayabilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı