ModaTrend

Her Mevsim Tarz

Hiç şüphesiz hepimizin favorisi olan mevsimler çeşitli sebeplerle birbirinden farklıdır. Bazılarımız yaz aylarında bizlerle bolca hasret gideren güneşli günlere bayılırken bazılarımız kar tanelerinin yeryüzüne süzülerek indiği kış aylarında huzuru bulur. Ne yaz ne de kış sevmeyenler ise bahar aylarına mest olur. Biraz yağmurlu biraz sıcak biraz da esintili geçen bahar aylarına tutkun olanların dönemi başlıyor şimdi.

Sıcakları epeyce gördüğümüz, serin suların tadını çıkardığımız, bütün yıl hayalini kurduğumuz tatile kavuştuğumuz, sevdiklerimizi ziyaret edip birlikte vakit geçirdiğimiz keyifli bir yaz yaşadığımızı umuyorum. Rahat ve tabiri caizse uçuş uçuş salaş kıyafetler tercih ederek yaz aylarının bunaltabilecek sıcaklarına göğüs gerip, terliklerle sandaletlerle sokaklarda gezindiğimiz bu aylar yavaş yavaş geride kalıyor. Sonbahar mevsiminin ülkemize gelişini bir yanımız coşkuyla karşılarken bir yanımız da içimize neşe katan yaz günlerini arkada bırakmanın burukluğunu yaşıyor.

Sadece ruhumuz ve bedenimiz değil gardıroplarımız da bu değişimi derinden yaşıyor. Yaz aylarının cıvıl cıvıl renkleri, ince dokulu kumaşları, uçuş uçuş tasarımları yavaşça ortadan kalkıyor. Daha sıcak tutabilecek kumaşlara, yağmurlu havalarda hayat kurtaran yağmurluklara, sonbahara yakışır renk tonlarına geçiş yapıyoruz. Keyifli ve hummalı bir şekilde sonbaharda yaratacağımız kombinler için dolaplarımızı hazırlıyoruz. Geçen sonbahardan kalan parçaları göz önüne çıkartıyor, eksiğimiz olduğunu düşündüğümüz ürünleri satın alma planları içerisinde markaların yeni sezon ürünlerinde araştırmalar yapıyoruz.

Tam bu noktada Allday tarafından allday.com.tr adresinde oluşturulan bir bölümden bahsedeceğim. ‘’Her Mevsim Tarz’’ sloganıyla yola çıkarak ziyaretçilerinin dikkatini üzerine çeken bu bölümde önümüzdeki aylarda, tesettür kombini yaratırken kullanacağımız sonbahar ruhuna yaraşan iddialı parçaları görmeniz mümkün. Özellikle sonbahar teması ile oluşturulan bu bölüm, bahar aylarının kurtarıcısı trençlerden mevsime uygun gömleklere, serin bahar akşamlarında vazgeçemediğimiz hırkalardan spor görünümünden ödün vermeyenler için tasarlanan sweatlere ve sonbahar havasına uygun ayakkabı ve çantalara kadar aklınıza gelebilecek her parçayı bulabilmenizi mümkün hale getiriyor.

Allday.com.tr adresini ziyaret ettiğinizde karşınıza çıkan sayfada ‘Her Mevsim Tarz’ köşesini ziyaret ederek sonbahar aylarında oluşacak ihtiyaçlarınıza cevap veren onlarca farklı renk ve model seçeneğine sahip her tarza hitap edebilecek tasarımlar sunan Allday’in ürünlerini keşfe çıkabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı