KombinlerModaTrend

Haftanın Yıldızı: Kot Pantolon

Dönem dönem ön plana çıkan bol paça kot pantolonlar muhakkak bizlerin dolabında da kendine yer buluyor. Kot pantolonların hem rahat hem şık hem de tarz görünümü yarattığını yadsımamız mümkün değil. Dolaplarımızda birbirinden farklı renk ve kalıplarda kot pantolonlara yer veriyoruz. Bu modellerden biri bol paça kot pantolonlar. Özellikle tesettür kombinlerde sıklıkla yer alan bu pantolonlar Allday tarafından da farklı renk seçenekleriyle üretilmektedir.

Her mevsim tarzımıza ayak uydurmayı başaran kot pantolonlar ne ile kombin yaparsanız yapın kesinlikle uyum sağlamayı garanti ediyorlar. Durum böyle olunca biz kadınlar bu güvenli limana sığınmaktan kendimizi alıkoyamıyoruz. Belden itibaren bollaşmaya başlayan bu pantolonlar özellikle armut tipi denilen vücut şeklini oldukça güzel gösteriyor.

Ayrıca hem uzun hem de kısa tunik, gömlek, kazak veya bluzlarla kombinlemenizi mümkün kılıyor. Özellikle tesettür kombinlerde aranan daha uzun boylu üst giyim parçalarından artık sıkılan veya kısa üst giyim parçalarından beğendiklerini almak ve giymek isteyen kadınlar için güzel bir fırsat sunuyor. Bu bol paça kot pantolonlar sayesinde artık boy uzunluğu fark etmeksizin istediğiniz ürün ile kombin yapabilirsiniz.

Allday’in tutkunları tarafından haftanın yıldızı haline gelen bol paçalı kot pantolon, yüzde doksan beş pamuk ve yüzde beş likradan oluşan kumaş yapısı sayesinde gün içerisinde rahatlığı, nefes alan kumaş yapısını, esnekliği bir arada barındırıyor. Koyu, açık, orta olmak üzere üç farklı mavi tonuyla yapabileceğiniz tesettür kombin seçeneğini arttırmış oluyor. Kombinlerinizde keyifle kullanacağınız bu ürüne 5198CRN koduyla allday.com.tr adresinden ulaşarak inceleyebilir ve dilerseniz gardıroplarınızda yer almasını sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı