#Güncel

Ev Dekorasyonunda Çizgilerin Zaferi

Trend öncülüğü yapan pek çok moda ikonunun stiline ilham olan çizgiler, moda dünyasından ev dekorasyonuna sıçradı ve evleri hem enine hem boyuna etkisi altına aldı. Ayırt etmeden evin her odasına uygulayabileceğiniz çizgiler, ortama daha ferah ve geniş bir yorum katıp yaz sıcaklarında serin bir etki yaratıyor.  Duvarlara, koltuklara, yastıklara, halılara eklenecek çizgili desenler ile yaratacağınız çizgili ev dekorasyonları için biraz daha minimalist yaklaşmanızda fayda var; çünkü her şey değişiyor, moda ise hepsinden daha hızlı…

2017 Çizgili Ev Dekorasyonu Önerileri

Çizgilerin en eğlenceli hali canlı ve pastel tonlarla eşleştiği andır. Renk karnavalı havasında yaşadığımız yaz ayında belli renkler ön plana çıksa da 2017, her rengin sezonu oldu diyebiliriz. Bu renkleri yaşam alanlarımıza neden taşımayalım? Renkli çizgililerden oluşan ev dekorasyonu yapma fikriniz varsa size birkaç alternatifim var.

çizgili ev dekorasyonu

Tek cephede kullanacağınız çizgili duvar kağıtları ile rutinden uzaklaşan ve modern bir havaya bürünen yaşam alanı yaratabilirsiniz.

cizgili-ev-dekorasyon

Odanızda değişiklik yapmak istiyorsunuz, ama büyük bir iş yükünün altına girmek istemiyorsunuz. Tam size göre çok pratik bir fikrim var. Farklılık için çok büyük çaplı değişimlere gerek yok; küçük dokunuşlar da yeterli olacaktır. Yastık ve yatak örtüsü seçiminizi sevdiğiniz renk çizgi desenden yana kullanarak kolay bir şekilde istediğiniz değişimi yapıp, monoton odanıza biraz renk ve hareket katabilirsiniz.

cizgili-dekorasyon

Renkli çizgilerin eğlenceli uyumu için rengarenk bir halı bile yeterli olacaktır.

Siyah ve Beyaz Çizgilere Teslim Olmak

Siyah beyaz renklerin zıtlığından doğan uyuma hayranız ve hayatımızın her alanında kullanıyoruz. Ev dekorasyonunda da ön plana çıkan siyah beyaz tasarımların en ideal desenleri arasında ekose ve geometrik şekillerle birlikte çizgiler geliyor. Siyah beyaz çizgili ev dekorasyonu duvarlarda, aksesuarlarda ya da perdelerde kullanılabilir.

siyah-beyaz-ev-dekorasyon

çizgili ev dekorasyonu

Farklı Desenlerin Buluştuğu Tasarımlar

Cesur modacıların koleksiyonlarında sergilediği farklı desenlerin bir arada olduğu tasarımları neden evimizi dizayn ederken kullanmayalım? Evet, biraz karmaşık bir görüntü olur mu, diye düşünenleriniz olabilir; ama size böyle tasarımların daha modern ve daha sıcak ortamlar yaratmada kullanıldığını söylesem?

desenli-ev-dekorasyonu

farklı-desenli-ev-dekorasyonu

Çizgili ev dekorasyonu yapmaya karar verdiyseniz detayları atlamayın…?

çizgili ev dekorasyonu

çizgili-ev-dekorasyonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı