#Güncel

ALLDAY’de Kazı Kazan Hediyesi

Pek çoğumuz takipçisi olduğumuz markaların yahut alışverişe çıktığımızda ürünlerini beğenip tesadüfen keşfettiğimiz markaların kampanyalar yapmasını, beğendiğimiz ürünleri daha uygun fiyatlara almayı arzu ederiz. Ya da alışveriş yaptığımız markanın ürünlerini satın almadan önce karşılaştığımız indirim özellikle biz kadınları oldukça memnun eder. Hepimizin malumu alışveriş denilince akla ilk gelenler kadınlardır. Yapılan tüm araştırmalar gösteriyor ki alışveriş yapmayı birbirinden farklı sebeplerle kadınlar erkeklerden daha çok seviyor. Bu sebeplerden bazıları kadınların giydiklerinden özgüvenlerini almaları, kendilerine özgü bir stil yaratıp buna önem vermeleri veya başka kadınlarla daha iyi giyinmek konusunda rekabet halinde olmaları olabiliyor. Sebep her ne olursa olsun alışveriş yapmayı seven kadınlar bu sevdikleri aktivitenin bütçelerini sarsmasını elbette istemezler. Bu yüzden indirim fırsatları yakalamak her zaman cazip hale gelmiştir.

Dünyanın her yerinden gelen haberlere baktığımızda yapılan büyük indirimlerde izdihamlar yaşanır ve bu kitlelerin büyük kısmını tahmin edersiniz kadınlar oluşturur. Bu sebeple Allday tesettür giyim alışverişi seven müşterilerinin hem bu sevdiği aktiviteyi yaşamaktan eksik kalmaması hem de bütçesinin zarar görmemesi adına sıklıkla kampanyalar düzenlemektedir.

Bu kez düzenlenen kampanya kazı kazan kampanyasıdır. Uzun yıllardır pek çok yerde adı kulağımıza çalınan bir kampanya şekli kazı kazan. İlk defa 1980’li yıllarda Milli piyango tarafından şans oyunu olarak ortaya çıkarılan sistemdir. Yarışmalar formatında hazırlanan bu şans oyununda elinizde bulunan ince bir kağıtta bulunan kutucukların kazınmasıyla belli bir miktar ödül kazanmak üzere kurgulanmış bir oyun. Muhakkak şans oyunları pek çok insan için cazibesi yüksek bir seçenek. Kazı kazan da dikkatleri üzerine çeken bir şans oyunu.

Allday sizler için ilk kez Milli Piyango tarafından hazırlanan bu kazandıran sistemi farklı bir formatta sunuyor. Allday tarafından hazırlanan bu kazı kazan formatında allday.com.tr adresine giriş yaptığınız anda eski veya yeni kullanıcı olmanız fark etmeksizin sizi selamladıktan sonra bir oyun oynamaya davet ediyor. İşte davet aldığınız bu oyun Allday tarafından sizlere özel olarak Milli Piyango’dan farklı bir formatta hazırlanan kazı kazan oluyor. Karşınıza çıkan kuponu kazıdığınızda size bir kod veriliyor ve indirimden yararlanmak için bu kodu kopyalamanız gerekiyor. Gönlünüzün dilediğince alışverişinizi yaptıktan sonra sepetinizde bulunan kupon kodu kısmına kopyaladığınız bu kodu yapıştırıyorsunuz.

Allday ürünlerinin birbirinden farklı yüzlerce seçeneği arasından hangilerini tercih etmiş olursanız olun, ne tutarda alışveriş yapmış olursanız olun bu fiyat üzerinden kazı kazan kampanyası sayesinde %10 indirim elde edeceksiniz. Ancak bilmeniz gereken önemli bir konu var. Kazı kazan kampanyası sayesinde elde ettiğiniz indirim sağlayan kupon kodunu kullanabilmeniz için yarım saatiniz var. Yarım saati geçen bir zaman diliminde bu kuponu kullanma fırsatını kaybedecek ve %10’luk avantajlı indirimden faydalanamayacaksınız. Bu sebeple elinizi çabuk tutmanızı ve bu avantaj dolu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Allday tarafından hazırlanan kazı kazan kampanyası sayesinde hem günlük hayatta kullanacağınız ürünleri hem de yaklaşan bayram günleri gibi özel günlerde tercih edeceğiniz parçaları Allday’in her cebe hitap eden fiyatlarının yanında bir de %10 indirim fırsatı yakalayacağınızdan oldukça uygun fiyatlara sahip olacaksınız. Tuniklerden elbiselere, feracelerden pantolonlara, ceketlerden hırkalara tarzınızı oluşturacak onlarca ürünü allday.com.tr adresinden bulabilmeniz mümkün. Bunun yanında yalnızca giyim değil tarzınızın en önemli tamamlayıcı parçaları aksesuarlardan ayakkabılara, başörtülerden çantalara da yine Allday aracılığıyla ulaşabilir ve baştan aşağı iddialı tesettür kombinler yaratabilirsiniz. Ve bu seçenekler arasından satın alacağınız herhangi bir üründe kazı kazan kampanyasının sizlere sağladığı %10 indirim fırsatını da değerlendirmeden geçmeyin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı