ModaTrend

3 Mevsim Kombinlerimize Eşlik Eden Kot Ceket

Tam olarak başlıkta belirttiğimiz gibi 3 mevsim boyunca bizlere eşlik eden kot ceketlerden bahsetmek istiyoruz. İlkbaharın özellikle mart ve nisan günlerinde kapalı ve serin havalarına, ısınmayan gecelerine en iyi şekilde eşlik eden kot ceketler hiç şüphesiz sonbahar ve kış aylarında da yanımızda olmaya devam ediyor. Dolayısıyla 3 mevsim kurtarıcımız olan bu parçaya dolaplarımızda yer vermeye gayret ediyoruz.

Kot ceketler, özellikle kolay kombinlenebilme yönüyle bir fırsat daha sunuyor. Herhangi bir kumaş yapısında pantolonlarla, eteklerle ya da elbiselerle yaptığınız kombinlerde garanti bir şıklık sağlayacaktır. Yalnızca kıyafetlerde değil ayakkabılarda da durum böyle. Topuklu, babet ya da spor ayakkabı tercihinizde seçiminiz ne olursa olsun yakalamak istediğiniz görünümü elde edebiliyorsunuz. Kısacası yarattığınız tarz ne ise kot ceketinizin bu tarza ayak uydurduğunu hepiniz fark etmişsinizdir.

 Her parçaya uyum sağlayan bu kot ceketlerin mevsimlerinden sonbahar başladı. Kot ceketlerin mevsiminin gelmesiyle Allday’de müşterileri için farklı seçeneklerde kot ceket tasarımlarını hizmete sundu. İşte bunlardan biri 221-0145 ürün kodunu kullanarak allday.com.tr adreslerinden ulaşabileceğiniz bir parça. Bu ürün birbirinden farklı 3 renk tonuyla ve yüzde doksan sekiz pamuk yapısına sahip kumaşıyla tercih edenlerin vazgeçilmezi haline geliyor. Pamuk kumaşın vermiş olduğu rahatlık ve nefes alan kumaş hissi sayesinde iyi görünmenin yanında iyi hissetmenin de önemini ön plana çıkarıyor.

Bu ürünün göğüs üstünde kalan bölümünde yer alan cepleri kullanım kolaylığı yaratırken spor görünümü elden bıraktırmıyor. Ayrıca omuz kısmından başlayarak aşağıya doğru inen zarif yaprak ve çiçek motifiyle de etnik bir dokuyu tesettür kombininizde taşımanızı sağlıyor. Metal düğmeleri, taşlanmış kısımları ile tarzınızda iddia yaratıyor. Bu kadar özelliği tek bir üründe bulmak her zaman mümkün olmayabiliyor. Bu sebeple tükenmeden önce allday.com.tr adresinden yahut Allday mağazalarına giderek bu ürünü incelemeyi ihmal etmeyin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı