ModaTrend

2018-2019 AKSESUAR TRENDLERİ

Aksesuar bir şeyi tamamlayan parça demektir. Kolye küpe gözlük eldiven şapka ayakkabı çanta kemer toka klips vb eşyalar giysiyi tamamlar. Giyimi tamamlayan ve kombin akışını sağlayan bu küçük detaylar giysilerimizi daha klasik daha spor ya da daha şık hale getirebilir. Aksesuarın rengi, büyüklüğü ve modeli tarzımızı yansıtır.Giysilerimize aksesuar eklemek tarzımızı renklendirir ayrı bir hava katar.

Peki aksesuar seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Giydiğiniz elbise sade ise ona renk katmak ve şık hale getirmek için kemer takabiliriz. Klasik görünmek istersek klasik kemer spor görünmek istersek spor bir kemer takabiliriz. Eğer kombininiz fazla gösterişli ve göze çarpıyor ise sade ufak taşlı ve parlak olmayan bir kolye ile kombinin fazla gösterişli olan kısmını bir kenara atıp orta sadeliğe ulaşabiliriz. Şal ve bonede  renk uyumuna dikkat etmeliyiz.  Çanta ve ayakkabı uyumuyla da kombinimizi bir tık daha güzel hale getirebiliriz . Böylece daha şık bir görünüme ulaşıp kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Ufak bir ayrıntı gibi gözükse de aksesuar; kombinimizi büyük ölçüde etkiler.

Kışın karanlık ve soğuk günlerine kombinimizi aydınlatacak aynalı aksesuarlar ekleyebiliriz.

Bu kemer, kombini klasik hale getirmiş..


Bu kemer detayı ise spor bir görünüm vermiş..

Kolye bilezik ve yüzüklerde parlayan taşlar oldukça zarif ve şık gözükür. Yeni sezona damgasını vuran taş detayı kombinimizi aydınlatacak.Parlak taşlı takı ve aksesuarlar 2019 şıklık seviyenizi yukarılara taşıyacak.  Yıldız ve gezegen desenli kumaşlardan hazırlanmış kıyafetler ve aksesuarlar da bu sezonun en favorileri arasında yer alıyor.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı