ModaTrend

2018-19 KABAN TRENDLERİ

Kış giyiminin belki de en zorlayıcı parçası kabanlar. Hem soğuktan korumalı hem de kış boyu tarzınızın bir parçası olmaya devam etmeli.  Kaban alırken en nihayetinde dolabınızda her tarz ve renkten bulundurmak istediğimiz on ikilik seçimler yapmak zorunda hissediyoruz. Peki bu kışı ısıtacak ve şık gösterecek kabanlar neler?

Kaşe Kaban

Kaşe, her kış podyumdaki yerini koruyor. Klasik ceket yaka ve düşük omuz görünümüyle kaşe kabanlar, kışın oversize parçaları arasına çok yakıştı. Klasikleşen deve tüyü rengi, gri ve siyah renkleri kış asaletini sergilemenize yardımcı olacak. Beyaz sneaker’lar ile spor, bootie’ler ile şık bir parça haline dönüşebilen kaşe, her kış sezonunun kurtarıcısı.


Nasıl giyerim ?

Şişme Mont

New York’un asi rapçilerinin üzerinden kış sokaklarına inen şişme montlar aşırı havalı görünüm sağlarken sıcaklık konusunda da sorunları ortadan kaldırıyor. Burjuva kayak stili statüsünden çıkıp converse’ler ile günlük yaşama uyum sağlayan şişme montları önümüzdeki kış da fazlaca göreceğimize şüphe yok. Kışa renk katmak isteyenlerin neon ve parlak renkler seçmekten korkmayacağı şişme montlar, dolabınızın ‘fantezi’ parçası olacak.

Nasıl giyerim ?

Peluş Kaban

Kış sezonun parlayan yıldızı elbette peluş (shearling) paltolar. Mevsimin sakin ruhuna uyumlu soft renkleri ve sıcacık hissettiren görünümüyle her dolapta bulunması gereken bir parça haline geldi. Zengin duruşu ve feminen tavrıyla hepimizin kalbini kazanan bu paltoları ten rengi şallar ve beyaz jeanler ile tamamlayabilirsiniz.

Nasıl giyerim ?

ALLDAY sizin için seçti.

Kaşe Kaban için Tık! 

Peluş Kaban için Tık!

Şişme Kaban için Tık!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı