Moda

SONBAHAR TRENDİNDE YAZ ESİNTİSİ: MOR VE TON SÜR TON BİR ARADA

Sonbaharın gelmesiyle birlikte açık renklerin rafa kaldırılacağını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Yazın sonuna yaklaştığımız bu günlerde, sonbahar- kış sezonunun trend renklerini inceledik. Kendimizi, sonbaharın yağmurlu havalarına yakışan koyu renklere hazırlamıştık ki, podyumları mora boyanmış halde bulduk. 2017 Sonbahar Tesettür Modası önerilerimiz için yazımızı okumaya başlayalım;

Amerika’nın pop ikonlarından biri olan ve geçtiğimiz yıl yaşamını yitiren Prince’in “Purple Rain” şarkısına ithafen, Pantone bir mor devrimi gerçekleştirdi. “Love Symbol #2” adı verilen renk, bu sezon pek çok defilede karşımıza çıktı. Özellikle aksesuarlarda sıklıkla kullanılan bu renk, ton sür ton stiliyle harmanlanarak sonbahar sezonunun trendi olacak gibi görünüyor.

mor bluz

Mor Bir Sonbahara Hazır Olun

Renkli giyinmenin en risksiz yolu olarak karşımıza çıkan ve “ton üzerine ton” anlamına gelen “ton sür ton” trendi, 2017 yılının ilk çeyreğinde Londra ve New York moda haftalarında boy göstererek podyumlardaki yerini sabitlemişti. Bu trendle harmanlanan mor tonlarını; gerek dış giyimde, gerekse aksesuarda kullanarak cıvıl cıvıl bir şıklığa ulaşacaksınız. Mor renginin farklı tonlarıyla oluşturacağınız şık kombinler, sonbahar davetlerine damga vurmanızı sağlayacak. Tesettür giyimde de bu sezon trend haline gelen mor tonlarıyla, tunik-pantolon-eşarp üçlüsünü kullanarak ışıl ışıl bir şıklık elde edebilirsiniz.

mor pantolon

Sade, Şık ve Mor!

Sadelikten yana olan ve şıklığından ödün vermeyen bir moda takipçisi iseniz, bu rengi siyah, lame, gri, bej gibi soğuk renklerle bir arada kullanarak klasik şıklığı yakalamanız da mümkün. Çanta ve ayakkabılarda da yerini alan bu renk; şık davetlerde, günlük hayatta, şirkette ve arkadaş ziyaretlerinde gözleri üzerinize toplayacak. Allday tesettür giyim koleksiyonunda yazın vazgeçilmez renklerinden biri olan mor, sonbahar-kış sezonunda da tahtından inmeyecek gibi görünüyor. Yazın tunik, elbise, etek ve pantolonlarda sıklıkla karşılaştığımız mor renk, tüm canlılığıyla kışın da vitrinlerimizi süsleyecek. Dış giyim, ayakkabı, çanta ve aksesuarlarda kaliteli malzemelerle özenle işlediğimiz mor rengini üzerinizde taşımak size hem şıklık katacak, hem de ruh halinizi ve motivasyonunuzu iyileştirecek.

mor pileli etek

Mor Size İyi Gelecek

Asaletin rengi olan morun, ruh sağlığı üzerinde pozitif etkileri olduğu bilinmekle birlikte, açık mor tonlarının beyinsel faaliyetleri ve sanatsal düşünceyi kuvvetlendirdiği de bilimsel olarak açıklanmış bir gerçektir. Şıklığınızla göz kamaştırırken, bu denli anlamlı bir rengi üzerinizde taşımanın huzurunu yaşamak için Allday Mor Tesettür Giyim koleksiyonuna göz atmanızda fayda var.
mor tunik

İlginizi çekebilir: Yeni Trend Ton Sür Ton Stili

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı